Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Praha 2 Katalog služeb a řemesel

Katalog služeb a řemesel na inzerci rozdělen do několika kategorií služby péče o tělo, hubnutí, bezpečnostní, řemesla, stavební, půjčovny peněz a další. Inzerát můžete zvýhodnit nebo zvýraznit. Pro pravidelné inzerenty nabízíme VIP účet se spoustou výhod.

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Půjčka oproti nemovitosti a pozemku
Půjčka oproti zástavě nemovitosti, pozemku, družstevního bytu. Oddlužení od exekucí a rychlá půjčka na cokoliv, přímý investor! Žádné poplatky předem! S dobou splácení až na 20 let. Neprověřujeme registry, ani výši příjmu. Nabízíme výhodné krátkodobé i dlouhodobé půjčky za nízký úrok.
Půjčky, úvěry dohodou
Získejte svůj kredit bezpečně
Dobrý den, pane / vážená paní, rád vám poskytnu svou finanční pomoc. Potřebujete si půjčit peníze mezi jednotlivci, abyste se vypořádali s finančními obtížemi, abyste mohli konečně rozdělit mrtvolu, která zvedne banky tím, že odmítá žádosti o půjčky? Jsem finanční expert, který vám může půjčit částku, kterou potřebujete, a za podmínek, které usnadní život. Zde jsou oblasti, které vám mohu pomoci: * Finance * Hypotéka * Úvěr na investice * Auto úvěr * Dluhová konsolidace * Úvěrová linka * Druhá hypotéka * Splácení úvěru * Osobní úvěr Email: andreyarlibre96@hotmail.com Čekáme na Vaši odpověď, abychom poslali naše úvěrové podmínky.
Půjčky, úvěry 1 340 000,-
Mikuláš, Čert a Anděl 5.12 Praha
Dobrý den, Jsme studenti střední školy a nabízíme vám 5.12 aby vaše děti navštívil Mikuláš, postrašili 2 čerti ba naopak pochválil náš anděl. Cena je 200,- za rodinu. Dětem bude Andílek rozdávat bonbony, balíčky necháme, aby obstarali rodiče, neboť znají lépe chutě svých ratolestí. V případě zájmu volejte na číslo 727 896 967 v odpoledních hodinách nebo napiště SMS :)
Hlídání dětí, péče 200,-
Půjčte si rychle a ušetřete čas i p
Půjčte si u nás rychle a ušetřete svůj čas díky tomu, že jsme vám stále blíž. - Posouzení Vaší žádosti je zcela zdarma - Rychlé vyřízení online z pohodlí vašeho domova - Rychlé vyplacení peněz - Nevadí nám záznam v registru - Půjčky bez ručitelé a zástavy - Možnost odečtu z daní - Posuzujeme hrubý obrat ne příjmy - Možnost předčasného splacení - Možnost odkladu splátek - Za řádné splácení Vám vrátíme peníze Naše půjčky jsou pro - podnikatele - živnostníky - zaměstnance - důchodce - osoby na MD Hledáme nové kolegy na spolupráci. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Půjčky, úvěry dohodou
Masáže regenerační
Udělejte si čas sami na sebe a ponořte se do relaxace při masážích, které uvolní stres a napětí. Thajská olejová masáž, Švédská masáž, Rituál Tokoriki, Havajská masáž, Hloubková terapie Trigger point. Masáže mají účinek na většinu částí lidského organismu. Navozují harmonii těla i ducha a odstraňují napětí, únavu a stres. Rezervace jsou možné od 09 do 21 hodin.
Služby péče o tělo 599,-
Potřebujete ruštinu v práci?
Potřebujete ruštinu v práci, ve škole nebo se ji chcete jen učit pro sebe? Kurz s rodilými mluvčími Vadimem, Soňou a Tamarou je přesně to, co hledáte! Zkušení pedagogové vás naučí rusky mluvit i myslet, rozumět i psát podle vašich potřeb. S dětmi pracují pomocí specializované metodiky, která respektuje dětské formy učení. Dospělí se mohou připravit na běžnou komunikaci v ruštině, pracovní komunikaci nebo i k mezinárodním zkouškám. Kurzy začínají v srpnu, září a říjnu, jakmile se kurz naplní 4 - 6 studenty. Učitel se zaměřuje na rozvoj každého žáka v rámci hodiny dle jeho potřeb. Učitelé vás dokáží rozmluvit, naučit správnou výslovnost a rychle se zorientovat v jazyce, který se stává opět aktuální.
Výuka, překlady dohodou
Anglický konverzační klub.
Naučte se poslouchat angličtinu a přirozeně mluvit. Setkáte se se zajímavými osobnostmi, rodilými mluvčími a dalšími členy tohoto klubu pro vyvolené. Klub se setkává 2 x týdně na 1,5 hodiny (obvykle úterý a čtvrtek v 18:00 hodin v centru Prahy). Automaticky si vybíráte jeden termín týdně, ale můžete přicházet na všechna setkání podle zájmu a možností. Každý týden se vypisují témata klubů, a na email Vám přichází podklady k tématům. Dostáváte dotazy, které padnou v diskusi a klíčová slova, která uslyšíte a využijete.
Výuka, překlady 157,-
Prodáme Ajurvédské masážní vybavení
Prodáme originální nepoužívané Ajurvédské masážní vybavení z Indie. Masážní stůl, saunu, stojan, mosazné a ocelové nádoby a masážní Ajurvédské oleje a pudr. Vše originál z Indie. Seznam vybavení: Dhanwantharam oil – 10l – masážní olej Thriphaladi oil – 10l– masážní olej Murivenna – 5l – masážní olej Kolakulathadi Massage powder – 5 kg – masážní pudr Kindi – 2x - mosazná nádoba Gokarnam – 1x - mosazná nádoba Mortar & Pistil – 1x - mosazná nádoba Brass Cups – 5x - mosazná nádoba Steel Cups – 5x – ocelová nádoba Brass uruli – 2x - mosazná miska Steel bowl for heating oil – 2x - ocelová miska na teplý olej Stream Bath Chamber (fully automatic) – 1x - sauna Wooden Massage table – 1x - masážní stůl Shirodhara stand – 1x - stojan Mud pot – 1x -hliněný hrnec Brass pot – 1x - mosazný hrnec.
Služby péče o tělo 300 000,-
Své problémy jsem udolal
Když někdo chce hned bankovky, často se musí zvednout z pohovky, já sedím šťastný s dobrým pocitem, pro své peníze chodím za Net Creditem. Různé částky na účtu za pár minut, přes internet v domácím pohodlí, Net Creditem nejsem opominut, ten vyřeší problémy mé předchozí. Pro další jistoty a klid na duši, nechť se ode mě všichni přiučí, když máme nějaké trable s penězi, s Net Creditem jsme všichni vítězi. Stačí, abyste se zaregistrovali na stránkách. Součástí registrace je i podání žádosti. Jakmile se registrace v pořádku dokončí, po zaslání 1 haléře na některý z našich účtů. Vaše žádost přejde do schvalovacího řízení, po jehož vyhodnocení bude informování pomocí SMS a emailu, zda Vám byla půjčka poskytnuta. Při poskytnutí půjčky v období od 15.10.-15.11.2013 s námi hrajete o nový TV 40" SONY BRAVIA! Po skončení soutěže bude výherce vylosován, poté kontaktován a výhra mu bude předána.
Půjčky, úvěry dohodou
Angličtina: nebojím se mluvit, nest
Letní kurzy pořádané DVC School se zaměřují na rozvoj komunikace v angličtině s aplikací gramatiky. Pokud se chcete naučit plynně a správně mluvit anglicky, pak si vyberte tento kurz! Po příchodu na první hodinu absolvujete jednoduché testy, které upřesní Vaši současnou jazykovou úroveň. Skupiny pracují od 3 do 6 žáků. Délka kurzu je 15 lekcí po 45 minutách. Kurzy nejsou zaměřeny na žádný speciální obor, ale pedagog individuálně přizpůsobuje obsah kurzu aktuálním potřebám každého účastníka kurzu. Výuku vedou zkušení pedagogové s vynikajícími znalostmi a zkušenostmi. Učíte se s pomocí našich podkladů, materiálů, audio-video pomůcek rychle a lehce. Možnost doplnění výuky konverzační hodinou pro všechny naše žáky. Pořádáno 1 x 60 min. týdně v ceně 200 Kč, sleva pro účastníky letních kurzů 30 %. Po absolvování kurzu získáváte certifikát školy. Můžeme Vás připravit i na akreditované zkoušky a mezinárodní zkoušky v angličtině.
Výuka, překlady 3 000,-
Au pair na Vinohradech
Chuva mluvici francouzsky nabizi pomoc v rodine. Reference od mnoha rodin,RP,aktivni mladistva,spolehliva. Mohu mit deti i u sebe doma-vse zalezi na domluve.Pro dalsi info prosim napiste nebo zavolejte.
Hlídání dětí, péče 100,-
Chcete konečně shodit přebytečná ki
Nemáte dostatek vůle nebo nevíte jak na to? Hubněte se svým osobním poradcem v oblasti zdraví a zdravého životního stylu! Sestavíme program přesně pro Vás!!!
Hubnutí, diety dohodou
Chcete se cítit mladá a krásná ?
Každá žena se chce cítit tak mladě,jak se cítí její pleť ,ale co když jí to její pleť nedovoluje? Tak pak jsem tu já certifikovaný poradce,který už během 1 hodiny dokáže dát ženě pocit,který si myslela,že už znovu nepocítí nebo že ho ztratila .Jste schopna a máte sílu na to mi zavolat a risknout mojí službu,kterou vám nabízím ,aby jsem vás potěšila a hýčkala?
Služby péče o tělo 300,-
Půjčíme Vám seriozně na splátky
Naše společnost Vám nabízí půjčky se zástavou nemovitosti s možností splátek až na 30 let nebo jen na několik měsíců. Vyplácíme Exekuce i Dražby, refinancujeme nevýhodné půjčky a mnoho dalšího (konsolidace nevýhodných půjček - refinancování ). Půjčky jsou bez rozdílu jak pro občany, podnikatele, živnostníky i právnické osoby. Neprověřujeme registry ani příjmy a nebereme žádné poplatky předem Předlužené nemovitosti umíme řešit Výkupem nemovitosti do 48 h za hotové. Nečekejte až dluhy přerostou hodnotu Vaší nem. Vykoupíme ji a ukončíme to hrozné narůstání poplatků, penálí, pokut atd. Vyjednáme vše s Exekutory a ostatními věřiteli za Vás. Zastavíme Dražbu! Čas jsou peníze.... Vyplátíme Vám ihned až 70% z ceny nem. Působíme po celé ČR, tak nás neváhejte kontaktovat a my přijedeme za Vámi a navrhneme řešení vašeho problému. Neztrácejte čas a ozvěte se nám. Budete zase moci klidně spát s čistým štítem Více informací na našem webu, nebo na tel. Ostatní jen slibují, my skutečně půjčujeme.
Půjčky, úvěry dohodou
HYPO Půjčka bez registru
Nabízíme Hypo půjčky bez prověřování registrů a příjmu a poplatku předem s různými délkami splácení. Od několika měsíců až po 30 let. Úrok od 7% ročně! Pro podnikatele navíc možnost nesplácení měsíčních splátek, vše až jednorázově na konci dle smlouvy. Všechny typy půjček jsou ale vždy se zástavou nemovitosti, jako v bance, za srovnatelný roční úrok. Půjčku může čerpat jakýkoli občan ČR, živnostník, podnikatel, nebo právnická osoba. Jako jedni z mála firem opravdu půjčujeme! Více informací na webu.
Půjčky, úvěry 1,-
Poctivá půjčka bez poplatku předem
Půjčíme Vám bez zbytečných průtahů, poplatků předem prověřování registrů či příjmů. Vyplácíme Exekuce, různé zástavy, nevýhodné půjčky, provádíme konsolidace. Vždy ale se zástavou nemovitosti ze které umíme vyplatit až 50% z odhadu který se uděláme sami. Splátky Vám umíme nastavit od několika měsíců až po 30 let. za úrok srovnatelný s bankou.Neváhejte nás kontaktovat na tel. emailu, nebo vyplňte žádost na našem webu a my se Vám sami ozveme. Poctivě a ihned!
Půjčky, úvěry dohodou
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Praha 2 - Inzerce zdarma služeb a řemesel. Inzerujte své firmy levně na Megainzerci. Katalog, databáze řemesel a služeb zdarma. Služby a řemesla z celé ČR.,služby, inzerce služeb, bezpečnostní služby, IT služby, půjčovny, stěhovací služby, dopravní služby, reklamní služby, doučování, překladatelství, registrace služeb, inzeráty služeb, inzerce služeb, propagace služeb


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace